МПП Фенікс
      
Логотип МПП "Фенікс":
®
Корпоративні кольори:
коричневий
-
 
(92593C)
бежевий
-
 
(EEE9DB)
відтінки жовтого
-
 
(FFEFA9),
 
(FACA6C)
Наш слоган:
 ®    «Якість. Надійність. Професіоналізм.»

® - (ТМ )Торгова марка
© - Авторські права

®  -ТМ.Традиційне міжнародне позначення зареєстрованого знаку для товарів і послуг. Латинська літера «R» означає, що знак було зареєстровано (англ. "registered")ТМ є об'єктом промислової власності, юридичний захист котрого здійснюється на основі Цивільного кодексу України та Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».Суб'єктами права інтелектуальної власності на торговельну марку є фізичні та юридичні особи. Торговельна марка може належати одночасно кільком фізичним та (або) юридичним особам.

© - Цей знак позначає, що особа має авторське право і сповіщає про свої права. Цей знак складається з наступних елементів: латинська літера «с», обведена колом, - ©; ім’я особи, яка має авторське право; рік першої публікації твору.


.

.

.

ФЕНІКС

За легендою,птах Фенікс безсмертний.Проживши півтисячі років,він в’є гніздо із духмяних трав,гілок і листя.Яскраве полудневе Сонце якоїсь миті запалює іскру в сухих травах гнізда,і Фенікс заживо згоряє.Коли наступить час,птах воскресне із попелу.

Міф про Фенікс любимий багатьма народами,він проганяє геть відчай в неудачах,вселяє надію на успіх.Фенікс-символ відродження.Могутня сила життя і воля до перемоги знову і знову поведуть героя на подвиги.

У християнському світі Фенікс означає тріумф вічного життя, воскресіння, віру, постійність; це символ Христа. У ранньому християнстві Фенікс постійно зустрічається на погребальних плитах: тут його значення - перемога над смертю, - воскресіння.

.


Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.