МПП Фенікс
      
Статті
05.01.10
Як зареєструвати торгову марку?
 Торгова марка - це Ваш інтелектуальний капітал і його просто необхідно захистити.    

  Завдяки цьому Ви отримуєте виключні права: володіти, використовувати, розпоряджатися цією торговою маркою; забороняти іншим використовувати її без вашого дозволу; комерціалізувати її -видавати ліцензії, укладати договори франчайзингу, тобто отримувати додатковий дохід, а головне сміливо себе позиціонувати у сфері свого сегменту ринку товарів і послуг, не побоюючись, що комусь недобросовісно скористається ім'ям Вашого підприємства (організації).
Захист діє по всій території України (якщо заявлена національна реєстрація). Можна отримати охорону і в інших країнах.На сьогодні в Україні досить ефективно діє механізм захисту прав, що в свою чергу закріплює, охороняє і захищає Ваші права.
Назва Вашої торгової марки має добре сприймається візуально, звучать фонетично, мати високу семантичну наповненість.Тоді вона буде мати високий потенціал, щоб бути солідним брендом.  Крім того, вагому роль відіграє різнопланове,активне використання ТМ, саме в тому вигляді, в якому Ви її заявляєте на реєстрацію і територія поширення впливу.
Оплата послуг з реєстрації і  збору - одноразова і складає незначну суму, в порівняння з колосальними правами і перевагами власника ТМ перед іншими учасниками ринку.  Далі потрібно вчасно платити за продовження дії свідоцтва на ТМ (раз на 10 років).При сумлінному використання і своєчасної оплати продовження дію охорони має необмежений термін.
Процедура реєстрації (від подання заявки до отримання свідоцтва) займає як правило 1,5 - 3 роки, якщо не подати клопотання про прискорення. Але права наступають з моменту подачі заявки. Охорона надається тим товарах та послугах, які Ви заявляєте.
Розмір зборів за подачу заявки на знак а так само вартість складання пакету документів заявки з подальшою подачею їх до уповноваженої відомство (у випадку, якщо заявник діє через представника: патентно-юридичної агенції, патентного повіреного, іншого фахівця в цій області вартість за надані послуги оплачується окремо) залежить від кількості класів МКТП (Міжнародного класифікатора товарів та послуг). І отримання свідоцтва на ТМ (теж, в залежності від знаку).
.
.
  У таблиці вказано розмір  зборів на основні дії, стосовно ТМ.

  Вид збору
  розмір збору
  грн.
1 
  За подання заявки на знак одним заявником
600.00 
  Додатково за кожний клас МКТП (далі - клас) понад один,
номер которого указан в заявке номер якого вказаний у заявці
300.00  
  Додатково за подання в заявці кольорового зображення знака
  200.00
2 
  Мито за видачу свідоцтва на знак
  85.00
    3
  За публікацію про видачу свідоцтва на знак для товарів і послуг в чорно-білому зображенні за кожний клас
  60.00
  Додатково за публікацію кольорового зображення знака
  40.00
.
 
Крім цього, перед подачею документів, рекомендується проводити інформаційний пошук на предмет вже зареєстрованих ТМ і поданих заявок, як з національної, так і міжнародною процедурою на тотожність або схожість до ступеня змішування з Вашим знаком. Проводиться пошук та аналіз  результатів і робиться висновки про охороноздатності знака, даються рекомендації.
Є й інші складові Вашого інтелектуального капіталу,необхідно захищати як об'єкти права інтелектуальної власності. Це винаходи, корисні моделі, промислові зразки.  Все це охороняється патентним правом. Оформлення; дизайнерські, колірні рішення, зображувальні елементи, статті та багато чого іншого - належать до об'єктів авторського права. Але в першу чергу, необхідно зареєструвати ТМ - головний спосіб індивідуалізації Ваших товарів і  послуг.

Власна торговельна марка (англ. Private Label) — марка товару або послуги, створених певною компанією на замовлення і представлених під брендом іншої компанії. Особливо практика використання власних ТМ поширена у торговельних мережах. Реєстрація власної торговельної марки є ініціативою компанії, яка бере на себе розробку та контроль над виробництвом і якістю продукту. Такі товари можуть випускатися під маркою певної торговельної мережі або мати власну назву.

Продукти, які випускаються під власною торговою маркою, часто позиціонуються як альтернатива дорожчим «преміум» брендам та іменитим міжнародним чи національним торговим маркам.

Бренд (англ. brand)— комплекс понять, які узагальнюють уявлення людей про відповідний товар, послугу, компанію або особистість. Широко використовується в маркетингу та рекламі, але тим не менше є фінансовим поняттям.

Бренд може мати вигляд власного імені, символу або графічного зображення, яке представляє економічний об'єкт та однозначно з ним асоціюється в свідомості споживачів.

Існує кілька основних трактувань бренду. Згідно першого, — бренд — це сума всіх почуттів, спогадів, образів та емоцій, які виникають у людини, коли вона з ним стикається. Згідно другого, — це обов'язково дуже позитивний образ, який говорить про високу якість та гарну репутацію свого власника. Через такі різниці в трактуванні серед професійних маркетологів та рекламістів іноді виникають дискусії щодо того, чи можна називати мало відомий товарний знак брендом.

Бренд — унікальна комбінація цінностей торгової марки, за яку споживач сплачує додаткову вартість, або просто надає перевагу при покупці, часто викликає унікальні емоції. Різниця між торговою маркою і брендом: торгова марка — може мати високий товарообіг, а бренд — має мати високий прибуток.

Бренд, або торгова марка, є товаром, тобто може продаватись та купуватись.


Читати інші
02.11.10 Предприятия теперь можно регистрировать он-лайн

28.10.10 Как правильно купить квартиру по облигациям

28.10.10 Як звернутися до адміністративного суду?

13.10.10 Перепланировка квартиры

12.10.10 Киевские застройщики нашли антикризисный способ продажи недвижимости

01.10.10
Нацбанк принимает меры, чтобы запретить новые валютные кредиты

20.09.10 Как защитить свою недвижимость от рейдеров

06.09.10 Что делать, если банк забирает ваше имущество по чужому кредиту

26.03.10
Класифікація "Елітне житло: De lux & Premium"

04.01.10
Нікчемний договір та визнання договору недійсним

Архів

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.