МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
РЕВОЛЬВЕРНИЙ КРЕДИТ -

поновлений кредит, який надається в межах встановленого ліміту заборгованості та строків погашення автоматично, тобто без додаткових переговорів між сторонами кредитної угоди.

РЕГЛАМЕНТУЮЧІ ФАКТОРИ -

фактори зовнішнього середо­вища маркетингу, які висувають жорсткі вимоги до споживчих якостей товару (наприклад, дотримання міжнародних або місцевих стандартів на експортний вивіз). При недотриманні вимог хоча б одного регламентуючого фактора товар повністю втрачає конку­рентоспроможність на даному ринку.

РЕГРЕС -

зворотна вимога про відшкодування сплаченої суми, яка пред’являється однією особою іншій (наприклад, за векселем або чеком).

РЕГРЕСИВНИЙ ПОЗОВ -

зворотна вимога громадянина або організації до особи, з вини якої заявнику (позивачу по регресивній вимозі) вчинено збитки. Мета регресивного позову — перекладення збитків на осіб, винних у порушенні закону або договору.

РЕЕКСПОРТ -

вивіз товарів, раніше завезених з-за кордону, які не піддавалися переробці у реекспортуючій країні. До таких відносяться товари, продані на міжнародних аукціонах, товарних біржах; товари, тимчасово вивезені на виставки, ярмарки.

РЕЄСТР -

див. Кадастр.

РЕЖИМ НАЙБІЛЬШОГО СПРИЯННЯ -

надання однією країною іншій максимально можливих переваг у торгівлі.

РЕЗЕРВНИЙ АКРЕДИТИВ -

зобов’язання банку-емітента пе­ред одержувачем-боніфіціаром провести оплату в межах вказаної суми у випадку невиконання наказодавцем-імпортером своїх зобов’язань за основним контрактом.

РЕЗИДЕНТ -

юридична або фізична особа, яка має постійне місцеперебування в даній країні. На резидентів повною мірою поширюється режим оподаткування і регулювання. Див. також Нерезидент.

Резидент -

— громадянин України, особа без громадянства або іноземний громадянин, який має постійне місце проживання на території України.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.