МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ФІНАНСОВИЙ ЛІЗИНГ -

лізинг, що характеризується трива­лим строком контракту (до 10—15 років) і амортизацією всієї або більшої частини вартості устаткування. Після закінчення строку дії лізингового контракту орендатор може повернути об’єкт оренди, продовжити строк угоди або укласти нову, а також купити об’єкт лізинга за залишковою вартістю. Фінансовий лізинг є формою довгострокового кредитування купівлі.

ФІНАНСУВАННЯ ЕКСПОРТУ -

кредитування експортних поставок, яке здійснюється у формі позики покупцеві з боку продавця або його банку (в тому числі з гарантією спеціалізованого державного чи приватного органу).

ФІРМА -

господарське, промислове або торгове підприєм­ство, яке користується правами юридичної особи.

ФІРМОВЕ ІМ’Я -

тип позначення товарної марки за допомо­гою слова, букви, групи слів або букв.

ФІРМОВИЙ БЛОК -

об’єднані в композицію знак і логотип, спеціально розроблене оригінальне зображення повного чи скоро­ченого найменування фірми або групи товарів даної фірми, а також різного роду пояснювальні написи (країна, поштова адреса, телефон, телекс, телефакс), які виражають комерційне і технічне кредо підприємства.

ФІРМОВИЙ ЗНАК -

символ, малюнок, розпізнавальний колір або позначка, що ідентифікують продукт з його виробником і продавцем.

ФІРМОВИЙ КРЕДИТ -

комерційний кредит у зовнішній торгівлі, коли одна компанія надає кредит іншій (звичайно — продавець покупцеві).

ФІРМОВИЙ СТИЛЬ -

творче використання у всіх рекламних розробках фірми єдиних текстових та ілюстративних прийомів, постійність таких елементів оформлення (конспект), як товарний знак, фірмова марка, рекламний лозунг, колір, шрифт, формат, спосіб макетування, використання фотографій або мальованих зображень. Усі елементи рекламного стилю, які відрізняють одну фірму від іншої, повинні по можливості не змінюватись протягом тривалого часу.

ФІСКАЛЬНЕ МИТО -

мито, яке встановлюється, головним чином, з метою поповнення доходів державного бюджету; як правило, ним оподатковуються споживчі товари, які не виробля­ються в даній країні.

ФОБ (ФРАНКО-БОРТ СУДНА) -

умова постачання товарів у міжнародній торгівлі, за якою продавець зобов’язаний за свій рахунок і своєчасно доставити товар на борт судна, що зафрахтова­не покупцем, і вручити покупцеві коносамент.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.