МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ФОНД -

кошти або матеріальні цінності держави, підприємства, що мають певне цільове призначення.

ФОНДИ -

цінні папери, які приносять твердий доход.

ФОНДОВА БІРЖА -

організований і регулярно функціоную­чий ринок для купівлі-продажу цінних паперів. Основними функціями фондової біржі є: мобілізація тимчасово вільних коштів через продаж цінних паперів; встановлення ринкової вартості цінних паперів; перелив капіталу між компаніями, галузями та сферами.

ФОРВАРД -

розрахунок за валютну або іншу операцію більш як через два робочих дні після її здійснення.

ФОРВАРДНІ ОПЕРАЦІЇ -

позабіржові термінові валютні опе­рації, які здійснюються банками по телефону або телексу на договірній основі. Платежі відбуваються у визначений строк за курсом, зафіксованим на момент операції.

ФОРВЕЙТИНГ -

кредитування зовнішньоекономічних операцій у формі купівлі в експортера векселів, акцептованих імпортером.

ФОРМАЛІЗОВАНА СИСТЕМА ПЛАНУВАННЯ -

система пла­нування, яка організується на основі чіткого розподілу ступенів і розділів планування, при точному дотриманні послідовності пла­нових операцій. Вона вимагає створення спеціалізованого апарату планування або виділення осіб, відповідальних за складання плану в кожному підрозділі. В багатьох фірмах у розробленні планових рішень беруть участь спеціалізовані відділи маркетингу.

ФОРМУВАННЯ ПОПИТУ -

цілеспрямовані дії підприємства — експортера щодо повної інформованості потенційних покупців про товар, його особливості, технічний рівень, економічні пара­метри, гарантії, ціну, додаткові послуги у зв’язку з придбанням товару, про сервіс, а також про надійність самого продавця, його репутацію та досягнення. Основним інструментом формування попиту є реклама.

ФРАНГАЙЗЕР -

велика фірма (торгова або промислова), яка надає право дрібному приватнику вести справу у формі, продиктованій в угоді, протягом визначеного часу в спеціально вказаному місці. Для фірми — це один із способів розширити зону свого впливу на ринку, зменшити господарський ризик.

ФРАНГАЙЗІ -

дрібний підприємець, який відкриває свою справу під керівництвом франгайзера. В США франгайзі мають ресторани, бухгалтерські та податкові служби, юридичні центри, секретаріати, автосервіс, продуктові магазини тощо.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.