МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ЯРМАРКИ І ВИСТАВКИ -

специфічні форми міжнародних ринків. Ярмарки — великі, періодично діючі і відкриті ринки, що організуються, як правило, в певних місцях та в установлений час. Вони призначені для демонстрації зразків товарів, проведення переговорів між потенційними партнерами, підписання контрактів. Міжнародні торгово-промислові виставки проводяться нерегулярно. Вони дають можливість показати досягнення в галузі виробництва, науки і техніки. Комерційні угоди укладаються тут за зразками, що виставляються. За своєю суттю ярмарки і виставки поділяються на універсальні і спеціалізовані, за масштабами участі — на всесвітні, регіональні, державні.

„БАЙ-БЕК” -

довгострокова товарообмінна операція, при якій поставки машин та устаткування в кредит у майбутньому оплачуються продукцією, виробленою за їх допомогою; звичайно використовується для будівництва великих підприємств.

«НЕВИДИМІ» ОПЕРАЦІЇ -

статті платіжного балансу, які відносяться до платежів і надходжень по фрахту, страхуванню, відсотках і дивідендах, цінних паперах, туризму, переказах, торгівлі, послугах.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.