МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
АДЕНДУМ -

доповнення до договору, які змінюють або доповнюють ті чи інші умови.

АДРЕСНИЙ СПИСОК -

ретельно складений список адрес людей, які є потенційними покупцями товарів чи послуг, що пропонуються рекламодавцем, з метою розсилання рекламних або інформаційних матеріалів за методом прямої поштової реклами.

АЖІО -

перевищення ринкової ціни курсів валют, векселів, акцій та інших цінних паперів установленого номіналу від їх фактичної вартості.

АЖІОТАЖ -

спекулятивні операції на біржі, ринку, які полягають у штучному підвищенні цін на цінні папери, товари.

АКВІЗИТОР -

співробітник або агент транспортних чи страхових підприємств, в обов’язки якого входить залучення нових вантажів або страхувань.

АКРЕДИТИВ -

 платіжний документ, за яким кредитна установа дає розпорядження іншій кредитній установі за рахунок спеціально заброньованих коштів оплатити товарно-транспортні документи за відвантажений товар чи виплатити пред’явникові акредитиву визначену суму грошей

АКРЕДИТИВНА СУМА РОЗРАХУНКІВ -

форма безготівкових розрахунків між підприємствами й організаціями за товарно-матеріальні цінності та послуги за допомогою акредитивів.

АКСЕЛЕРАТОР -

показник, який використовується в державному регулюванні ринкової економіки. Принцип акселерації полягає у тому, що збільшення або зменшення споживчих витрат викликає відповідні зміни у накопиченні капіталу. Коефіцієнт акселерації характеризує зміну обсягу інвестицій, викликаних підвищенням або зниженням споживчих витрат.

АКТИВ -

1) частина бухгалтерського балансу, що відображає на певну дату всі матеріальні цінності та кошти, які належать даному підприємству або установі; 2) перевищення грошових доходів, одержаних країною з-за кордону, наприклад в результаті вивозу товарів, над її закордонними витратами.

АКТИВИ -

перевищення суми вимог фірми над її зобов’язаннями. У фірмах з індивідуальною власністю або у фірмах типу товариств активами вважаються оголошений внесок або частка коштів власника. У корпорації активи вимірюються сумою акціонерного капіталу плюс його приріст.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.