МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ВИТРАТИ ОБІГУ -

витрати, що пов’язані з обслуговуванням обороту товарів (доставка до місць споживання, доробка, сортування, фасування, пакування та реалізація).

ВИЯВЛЕННЯ НЕЗАДОВОЛЕНИХ ПОТРЕБ -

заключний етап вивчення попиту на ринку, коли приймається конкретне рішенні про те, який продукт буде користуватися попитом і в якому сегменті ринку.                                                                              

ВИЯВЛЕННЯ СЛАБКИХ І СИЛЬНИХ СТОРІН ДІЯЛЬНОСТІ ФІРМИ -

кінцевий підсумок маркетингових досліджень, в результаті якого повинні бути виявлені ключові напрями діяльності фірми та відповідні ресурси, використання яких може забезпечити її перевагу над конкурентами.

ВІДКЛИК АКРЕДИТИВУ -

використання банком, що відкрив акредитив, права відкликати його з певних причин.

ВІДКЛИК БЮДЖЕТНИХ КРЕДИТІВ -

позбавлення розпоряд­ників кредитів права витрачати раніше виділені бюджетні асигну­вання.

ВІДКРИТА ПОЗИЦІЯ -

стан, який склався на певний момент у зв’язку з невідповідністю між купівлею й продажем фондових та валютних цінностей чи біржових товарів однакового зразка. Відкрита позиція — це спосіб спекулятивного використання по­точних операцій купівлі-продажу цінних паперів або іноземної валюти. Вона допускає можливість мати прибутки (збитки) від зміни цін чи курсу.                                                                        

ВІДКРИТИЙ РАХУНОК -

форма міжнародних розрахунків, при якій імпортер проводить оплату експортеру за відвантажені товари не зразу, а через певний проміжок часу, наприклад наприкінці місяця або через місяць після відвантаження кожної” партії товару. Для забезпечення нормального функціонування розрахунків через відкритий рахунок необхідно, щоб експортер був впевненим у тому, що імпортер зможе оплатити вартість відвантажених товарів у зазначений строк 1 що країна покупця не запровадить обмежень на переказ платежів за поставлений товар. Крім того, в експортера повинен бути хорошим фінансовий стан, який би дав йому можливість надати імпортеру кредит. Розрахунки по відкритому рахунку здійснюються, як правило, між фірмами, що мають давні ділові зв’язки.

ВІДКРИТІ (ПУБЛІЧНІ) ТОРГИ -

міжнародні торги, до участі в яких запрошуються всі бажаючі фірми й організації. Про їх проведення повідомляється в періодичній пресі. Звичайно, до торгів залучається велика кількість учасників, що загострює конкуренцію і дає змогу розмістити замовлення на більш вигідних для замовників умовах.                                                       

ВІДМОВА ВІД АКЦЕПТУ -

документально виражена незгода того, хто платить, на оплату пред’явлених йому розрахункових документів. 

ВІДНОСНИЙ ПРИБУТОК -

доход, який продавець одержує за один проданий виріб за вирахуванням витрат.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.