МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ВОТУМ -

думка, що виражена голосуванням. У державному праві вотум довіри (недовіри) — схвалення (несхвалення) парла­ментом діяльності уряду або окремих його членів. При винесенні вотуму недовіри уряд (член уряду), як правило, йде у відставку.

ВПРОВАДЖЕННЯ ТОВАРУ -

політика цін, при якій товар, що відрізняється простою технологією виробництва, йде на ринок з; дуже низькою ціною.

ВСТАНОВЛЕННЯ ДИСКРИМІНАЦІЙНИХ ЦІН -

продаж товару за цінами, встановленими без урахування різниць у рівнях витрат.

ВСТАНОВЛЕННЯ ЗОНАЛЬНИХ ЦІН -

встановлення ціни за зональним принципом, коли всі замовники в межах зони платять по одній і тій_самій ціні, а ціни підвищуються в міру віддаленості зони.

ВСТАНОВЛЕННЯ ЦІНИ НА ОСНОВІ ЗАКРИТИХ ТОРГІВ -

розрахунок ціни проводиться виходячи з бажаних цінових пропозицій конкурентів, а не на основі показників затрат і попиту.

ВТОРИННИЙ ДОКУМЕНТ -

документ, що складається на основі аналітико-синтетичної переробки одного або декількох документів.

ВТОРИННИЙ РИНОК -

обіг цінних паперів між особами, які не є первісними кредиторами і позичальниками; вторинна торгівля підтримується банками і спеціалізованими фірмами.

ВТОРИННИЙ РОЗПОДІЛ АКЦІЙ -

перерозподіл пакета акцій через деякий час після того, як він був проданий компанією, що його випустила. Продаж здійснюється поза фондовою біржею фірмою або групою фірм, які займаються реалізацією цінних нагарів; акції, як правило, пропонуються за фіксованою ціною в залежності від поточної ринкової ціни. Часто пакет акцій дуже великий, що дає можливість використовувати його для купівлі нерухомості. Цінні папери можуть бути зареєстрованими на біржі.

ВТОРИННІ РЕСУРСИ -

матеріали і вироби, які після повного використання (зношення) можуть використовуватися повторно у виробництві як вихідна сировина. Вторинні ресурси — це брухт, відходи чорних, кольорових і дорогоцінних металів, відпрацьовані мастильні матеріали, деталі, макулатура тощо.

ГАЛУЗЕВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ -

дослідження, яке проводиться з метою визначення ступеня привабливості галузі з точки зору перспективи її розвитку, динаміки галузевих показників прибутку, прогнозу можливого спаду діяльності в галузі і встановлення початкових факторів успіху збуту її продукції.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.