МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ГАРАНТ -

особа (організація, держава), яка надає певні гарантії і стежить за їх виконанням.

ГАРАНТІЙНЕ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ -

1) зобов’язання підприємства-виготовлювача перед замовниками-споживачами про надійність експлуатації протягом гарантійного строку поставленої продукції; 2) документ, який засвідчує, що поставлений товар (частіше устаткування) відповідає умовам контракту.

ГАРАНТІЙНИЙ ВЕКСЕЛЬ -

вексель, що виданий для забезпе­чення господарської операції без одержання векселедавцем від векселедержателя зазначеної в ньому суми.

ГАРАНТІЙНИЙ КОНТРАКТ -

 контракт, який передбачає відповідальність підрядчика за експлуатаційні якості доставленої продукції, забезпечує її ремонт або заміну в межах обумовленого   строку.

ГАРАНТІЙНИЙ СТРОК -

період, протягом якого діє гарантія продавця за відповідність поставленого ним товару вимогам дого­вору при умові дотримання покупцем правил його експлуатації, використання та збереження.

ГАРАНТІЙНИЙ ЧЕК -

чек клієнта, гарантований його банком.

ГАРАНТІЯ -

сукупність правових принципів і засобів, які забезпечують виконання зобов’язань, даних юридичною чи фізичною особою.

ГАРАНТІЯ РИЗИКУ ЕКСПОРТЕРА -

різновид страхування від збитків за експортними операціями (від ризику невиконання імпортером його обов’язків); такі гарантії надаються спеці­алізованими державними та приватними установами.

ГАРАНТОВАНІ КРЕДИТИ -

кредитні позики, надані банками, промисловими і торговими підприємствами під гарантію банку чи держави в особі урядових органів та установ. Особливо великого поширення набуло надання гарантій по експортних кредитах.

ГАРАНТОВАНІ ЦІННІ ПАПЕРИ -

акції і облігації приватних акціонерних товариств, за якими. уряд гарантує регулярно випла­чувати їх держателям доходи: дивіденди по акціях, відсотки по облігаціях. У разі відсутності в акціонерного товариства чистого прибутку держава за рахунок бюджетних коштів виплачує власни­кам гарантійних цінних паперів обумовлені відсотки чи дивіденди, внаслідок чого у акціонерного товариства утворюється заборгованість державі.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.