МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ГРОШОВЕ КРЕДИТНЕ РЕГУЛЮВАННЯ -

сукупність заходів держави, що регламентують діяльність грошово-кредитної системи, показники грошового обігу і кредиту, ринок позичкових капіталів, порядок безготівкових розрахунків з метою впливу на економіку.

ГРОШОВИЙ АКРЕДИТИВ -

іменний грошовий документ, який засвідчує право особи, на ім’я якої він виданий, одержати в кредитній установі банку вказану в ньому суму.

ГРОШОВИЙ ОБІГ -

безперервний рух грошей у процесі оплати, реалізації товарів, розрахунків за послуги та здійснення інших видів оплати.                                                             

ГРОШОВІ ЗНАКИ -

представники певної кількості золота і срібла, що замінюють в обігу золоті і срібні гроші. В якості грошових знаків виступають неповноцінні монети (з міді, нікелю), паперові гроші та банківські білети.                                           

ГРОШОВО-КРЕДИТНА КРИЗА -

вибух суперечностей у грошово-кредитній сфері, які породжуються циклічними кризами над виробництва, складними економічними й політичними умовами. 

ГРУПА ЗБУТУ -

 група інвестиційних лідерів та іншим фінансових корпорацій, які сприяють банківській групі в розміщенні цінних паперів нових випусків у тому випадку, колів випуск не знаходить повного збуту. Група збуту не приймає на себе фінансову відповідальність за їх розміщення, тобто не купує цінні папери за свій рахунок і на своє ім’я.                                  

ГРУПОВИЙ ПОКАЗНИК КОНКУРЕНТОЗДАТНОСТІ -

показник, що об’єднує сукупність властивостей даної продукції, відображаючи її здатність витримати порівняльні параметри якості по відношенню до аналогічної продукції в конкретних ринкових умовах.                                                                               

ГРЮНДЕРСТВО -

гарячково-спішна  організація  підприємцями підприємств і акціонерних товариств з метою одержання високого установчою прибутку.  

ГУДВІЛ -

1) умовна вартість ділових зв’язків фірми, «ціна» накопичених нематеріальних активів фірми (престиж торгових марок, досвід ділових зв’язків, стійка клієнтура); 2) доброзичливість клієнтури; грошова оцінка передбаченого майбутнього підвищення прибутку певної фірми у порівнянні з середнім прибутком аналогічних фірм; 3) необмежений основний капітал, і необмежені активи (відмінність між ціною підприємства в цілому 1 ціною його реального основного капіталу).

ДЕБЕНТУРА -

свідоцтво на повернення мита.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.