МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ДИЛЕРСЬКІ ЗНИЖКИ -

цінові знижки, що надаються опто­вим і роздрібним торговцям та посередникам. Ці знижки повинні покривати витрати дилерів на продаж і сервіс та забезпечувати їм певний розмір прибутку.

ДИНАМІКА ЗОВНІШНЬОТОРГОВИХ ЦІН -

 рух цін у зовнішній торгівлі, який гарантує зміни цін на окремі товари, товарні групи, експорт та імпорт у цілому в зовнішній торгівлі окремих країн і у всій міжнародній торгівлі.

ДИРЕКТ-МЕЙЛ -

колективний засіб реклами, пряма поштова реклама,  методи розсилки рекламних матеріалів конкретним потенційним покупцям.

ДИСБУРСМЕНТСЬКИЙ РАХУНОК -

рахунок морського аген­та судновласнику за витрати по обслуговуванню судна під час його перебування в порту.

ДИСКОНТ -

1) банківський відсоток, який стягується банка­ми під час обліку векселів; 2) у практиці валютних і товарних ринків — знижка з курсу валюти при термінових готівкових операціях; 3) у практиці фондової біржі — різниця між номіналом цінного паперу та її біржовим курсом у випадку, коли останній нижчий.

ДИСКОНТНА ПОЛІТИКА -

політика підвищення чи зниження облікової ставки, яка проводиться центральними емісійними Санками країн з вільно конвертованою валютою з метою впливу на попит і пропозицію позичкових капіталів, стан платіжного балансу і валютних курсів.

ДИСКОНТУВАННЯ ВЕКСЕЛІВ -

облік векселів; закупівля банком векселів у векселедержателів до закінчення строку їх дії.

ДИСКРИМІНАЦІЯ -

 режим у зовнішній торгівлі, у відповідності з яким створюються умови, що ставлять якусь держа­ву або групу держав у гірше становище порівняно з іншими державами.

ДИСПАЧ -

винагорода, премія за дострокове навантаження або розвантаження судна.

ДИСПАША -

спеціальний документ, що містить розрахунок збитків і пропорційний розподіл їх між усіма учасниками морсько­го перевезення в разі загальної аварії.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.