МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
НЕТАРИФНІ БАР’ЄРИ -

різні обмеження для імпорту товарів, включаючи торгово-політичні, адміністративні, валютно-фінансові, кредитні, технічні (стандарти), санітарні та інші заходи. Нетарифні бар’єри можуть поширюватися безпосередньо на зовнішньоторговельні потоки, перебувати в субсидіюванні націо­нальних фірм.

НЕТАРИФНІ ОБМЕЖЕННЯ -

сукупність економічних та адміністративних заходів, які виходять за рамки митно-тарифної політики і використовуються як національний торгово-політичний інструмент у регулюванні зовнішньої торгівлі.

НЕТОРГОВІ ПЛАТЕЖІ -

міжнародні розрахунки по неторго-вих операціях, включаючи туризм, відрядження, гастролі, утри­мання дипломатичних представництв і т. п.

НЕТОРГОВІ РОЗРАХУНКИ -

 частина банківських рахунків по операціях неторгового характеру, тобто не зв’язаних з обслугову­ванням товарообороту, наприклад, купівля і продаж іноземної валюти, ведення поточних рахунків громадян, валютно-обмінні операції, банківське обслуговування туризму, підприємств та пос­луг, емісія і наступні розрахунки з використанням різноманітних платіжних засобів, включаючи дорожні та банківські чеки, пласти­кові платіжні картки.

НЕУСТОЙКА -

визначена законом або угодою грошова сума, яку боржник зобов’язаний сплачувати у випадку невиконання або неналежного виконання обов’язків.

НЕЦІНОВА КОНКУРЕНЦІЯ -

конкуренція, заснована на про­понуванні товару більш високої якості, з більшою надійністю і термінами служби, з більш високою продуктивністю.

НОВАТОР -

покупець, схильний до ризику й експерименту, який відноситься до групи з високими прибутками та соціальним статусом.

НОВАЦІЯ -

припинення зобов’язання на основі згоди сторін шляхом заміни його іншим зобов’язанням.

НОВИЙ ТОВАР, ТОВАР-НОВИНКА -

виріб, який має нові або допоміжні функціональні властивості, зміни в формі, дизайні чи упаковці, що приваблюють споживача.

НОВОВВЕДЕННЯ -

див. Інновація.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.