МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ПРИНЦИПАЛ -

1) голова, господар; 2) особа, від імені якої діє агент, представник; 3) основна сума, номінальна вартість облігацій, яка не включає нараховані відсотки.

ПРИНЦИПАЛ ДИНАМІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ -

планування, основою якого є підвищення ступеня динамічності компанії, її пристосування до змінюваної кон’юнктури.

ПРОБНИЙ МАРКЕТИНГ -

реалізація продукту в одному або декількох відібраних регіонах та спостереження за реальним роз­витком подій у рамках запропонованого плану маркетингу.

ПРОБНИЙ РИНОК -

сукупність споживачів, що є достатньо представницькою для оцінки, перевірки сукупного ринку даного товару. Вихід на пробний ринок здійснюється перед початком масового виробництва нової продукції.

ПРОГНОЗУВАННЯ -

науково обґрунтоване передбачення, що дає випереджаючу інформацію про розвиток певних явищ, процесів у майбутньому. Див. також Соціально-економічне прогно­зування.

ПРОГНОЗУВАННЯ ОКРЕМИХ ТЕНДЕНЦІЙ І ПОДІЙ -

метод дослідження умов збуту, суть якого полягає в концентрації зусиль, спрямованих на виявлення можливої ролі кількох апріорно вибра­них змін у технології, економіці, політиці.

ПРОГНОЗУВАННЯ ПОПИТУ -

дослідження майбутнього (можливого) попиту на товари і послуги з метою кращого обґрунтування відповідних виробничих планів. Ділиться на короткостро­кове (кон’юнктурне), середньострокове і довгострокове.

ПРОГНОЗУВАННЯ ТОВАРНОГО РИНКУ -

оцінка перспектив розвитку кон’юнктури ринку, зміни ринкових умов на наступний період для врахування даних прогнозу в маркетингових програмах, в стратегії і тактиці маркетингу підприємства - експортера.

ПРОГРАМА МАРКЕТИНГУ -

система взаємозв’язаних заходів, яка визначає дії підприємства-виробника й експортера на даний період часу по всіх блоках маркетингу. Формується на основі комплексного дослідження ринку, визначення запитів покупців, стратегії і тактики маркетингу.

ПРОГРАМА СПОТА -

позначення для вживаної насамперед в Європі форми телевізійної реклами.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.