МПП Фенікс
      
Бізнес-терміни
ШЕДУЛЯРНИЙ ПРИБУТКОВИЙ ПОДАТОК -

податок, який, на відміну від глобального прибуткового податку, стягується не з сукупного доходу платника податку, а по частинах — шедулах,залежно від джерела доходу. Історично вперше зародився і дістав повного розвитку у Великобританії.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ -

кількісна і якісна характеристи­ка товарних пропозицій, яка відображає набір різних товарів (послуг), їх видів, типів, сортів тощо, об’єднаних за будь-якою ознакою.

ШТАБНІ ОРГАНИ (ШТАБИ) -

одна з ланок лінійно-функціональної (лінійно-штабної) структури управління, яка за­безпечує лінійних керівників (президента, голову правління, ди­ректора, начальника цеху і т. п.) інформацією та готує проекти рішень. Штаби не мають права давати вказівки низовим ланкам і впливають на них лише через відповідних керівників.

ШТАТИ -

постійний склад співробітників певної установи, підприємства чи організації.

ШТРАФ -

грошове стягнення за порушення зобов’язань, передбачених договором. У зовнішньоекономічних відносинах штраф сплачується за порушення строків поставки товару або надання послуг, некомплектність поставки, за поставку товарі» низької якості або в упаковці, що не відповідає вимогам, за порушення інших умов, які передбачені відповідним договором. Стягується в установленій твердій сумі або у відсотках від суми невиконаного зобов’язання. Строк давності позову для стягнення штрафу — 6 місяців.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.