МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
Традиційний характер середовища -

історично успадкований вигляд та об’ємно-просторова структура історичного населеного місця.

УЗР -

управління земельних ресурсів департаменту містбудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

УМА -

управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

Учасники інвестиційної діяльності -

юридичні та фізичні особи, які призначаються інвестором і забезпечують реалізацію інвестиційної діяльності (замовники, підрядчики, проектувальники, постачальники, виготовлювачі та ін.). Інвестор за своїм рішенням може виконувати обов’язки будь-якого учасника інвестиційної діяльності.

Фасад будинку, споруди -

зовнішня частина будинку, споруди з усіма елементами від покрівлі до вимощення, за орієнтуванням фасади поділяються на головний, боковий, дворовий.

Цільове використання земельної ділянки (об’єкта нерухомості) -

передбачене власником або користувачем призначення об’єкта будівництва для використання певної жилої, громадської, виробничої  або іншого господарської функції у засіб та шляхом, визначеним законодавством.

Цільове призначення земельної ділянки -

віднесення, відповідно до вимог статті Земельного кодексу України, земель до тієї чи іншої категорії, здійснене на підставі рішення міської ради.

Червоні лінії -

визначені в містобудівній документації відносно пунтів геодезичної мережі межі існуючих та запроектованих вулиць, доріг, майданів, які відмежовують території мікрорайонів, кварталів та території іншого призначення.

Черга будівництва -

(пусковий комплекс) – визначена проектом будівництва складова частина об’єкта містобудування виробничого або цивільного призначення у складі глави 2 зведеного кошторисного розрахунку, яка після введення її в експлуатації частково забезпечує випуск певної продукції або надання послуг за відповідною номенклатурою і може експлуатуватись до повного введення об’єкта в експлуатацію, освоєння проектної потужності: окремі технологічні лінії, прольоти, цехи основних виробничих корпусів, котельні, підстанції, холодильники, підсобні та обслуговуючі виробництва, секції жилих будинків, вбудовано-прибудовані та вбудовані в житлові будинки приміщення, окремі приміщення об’єктів обслуговування, торгівлі, громадського призначення, паркінги тощо.

 

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.