МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
Мала архітектурна форма декоративно-технологічного призначення -

невелика споруда, що зводиться під час благоустрою території для організації міського середовища та забезпечення необхідних експлуатаційних характеристик і вимог (лавки. Фонтани, світильники, альтанки, фонтани тощо).

Машиномісце -

місце зберігання автомобільного автотранспортного засобу у спеціально пристосованих для цього приміщеннях, гаражах, на майданчиках, стоянках, забезпечених засобами охорони.

Містобудівна діяльність -

це цілеспрямована діяльність державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадян, об’єднань громадян по створенню та підтриманню повноцінного життєвого середовища, яка включає прогнозування розвитку населених пунктів і територій, планування, забудову та інше використання територій, проектування, будівництво об’єктів містобудування, спорудження інших об’єктів, реконструкцію історичних населених пунктів при збереженні традиційного характеру середовища, реставрацію та реабілітацію об’єктів культурної спадщини, створення інженерної та транспортної інфраструктури міста.

Містобудівна документація -

затверджені в установленому порядку текстові та графічні матеріали, якими регулюються планування, забудова та інше використання територій, а також розроблення проектно-кошторисної документації: генеральний план розвитку м. Чернівців до 2020 року схеми планування територій, детальні плани територій, проекти розподілу територій.

Містобудівне обґрунтування -

текстові та графічні матеріали, які розробляються з метою внесення змін до містобудівної документації, принципового визначення можливостей розміщення (реконструкції) об’єкта містобудування в системі забудови міста, граничних параметрів об’єкта, узгодження з існуючою забудовою, потреб у об’єктах соціальної інфраструктури, закладах охорони здоров’я, торгівлі, культури, розваг, розміщення зон відпочинку, уточнення орієнтовного розміру, конфігурації земельної ділянки, яка передбачається для відведення, встановлення умов та обмежень її використання.

Містобудівні об’єкти (об’єкти містобудування, об’єкти архітектури) -

будинки і споруди житлово-цивільного, комунального, виробничого, оздоровчого, рекреаційного, історико-культурного призначення, їх комплекси.

Музеєфікація -

сукупність науково-обгрунтованих заходів щодо приведення об’єктів культурної спадщини у стан, придатний для екскурсійного відвідування.

Надлишкове поліпшення нерухомого майна -

результати заходів,спрямовані на зміну фізичного (технічного) стану та (або) якісних характеристик земельної ділянки та (або) земельних поліпшень,відокремлення яких не призведе до зміни ринкової вартості земельної ділянки та (або) земельних поліпшень.Вартість надлишкових поліпшень є позитивною різницею між витратами на заміщення (відтворення) та приростом ринкової вартості,що зумовлений такими витратами.

Невід'ємне поліпшення нерухомого майна -

результати заходів,спрямованих на покращення фізичного (технічного) стану та (або) якісних характеристик земельної ділянки та (або) земельних поліпшень,відокремлення яких призведе до зменшення ринкової вартості відповідно земельної ділянки та (або) земельинх поліпшень.

Нежиле приміщення -

приміщення, яке належить до житлового комплексу, але не відноситься до житлового фонду і є самостійним об’єктом цивільно-правових відносин.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.