МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
Нерухоме майно (нерухомість -

земельні ділянки, а також об’єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення (в т.ч. будинки, інші капітальні споруди, які мають фундаменти).

Нерухомий об’єкт культурної спадщини -

об’єкт культурної спадщини, який не може бути перенесений на інше місце без втрати його цінності з археологічного, естетичного, етнологічного, історичного, архітектурного, мистецького, наукового чи художнього погляду та збереження своєї автентичності.

Нове будівництво -

спорудження на вільних або звільнених від забудови майданчиках (територіях) будинків та споруд (будов та комплексів) цивільного або виробничого призначення для надання послуг та створення нових виробничих потужностей.

Об'єкти незавершеного будівництва -

будівлі,споруди або передавальні пристрої,які фактично не експлуатуються внаслідок того,що перебувають у недобудованому стані.

Об’єкт архітектури -

будинок, споруда житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення.

Об’єкт будівництва -

окремий будинок або споруда з підсобними та обслуговуючими при будинковими будівлями та спорудами, на будівництво якого розробляється окремий проект будівництва зі зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва.

Об’єкт інвестування -

об’єкт, у будівництво якого інвестор має намір вкласти (вклав) інвестиції.

Об’єкт культурної спадщини -

будинок, споруда, місце, витвір, ансамбль, комплекс, їхні частини, пов’язані з ними території чи водні об’єкти, інші природні, природно-антропогенні або створені людиною об’єкти, що незалежно від стану збереженості донесли до нашого часу культурну цінність з антропологічного, археологічного, естетичного, етнографічного, історичного, мистецького, наукового чи художнього погляду і зберегли свою автентичність або її риси.

Об’єкт монументального мистецтва -

твори образотворчого мистецтва як самостійні (окремі), так і ті, що пов’язані з архітектурним, археологічними чи іншими пам’ятками, або з утворюваними ними комплексами (ансамблями).

Об’єкти містобудування -

функціональні території (житлової і громадської забудови, виробничі, рекреаційні, комунальні, охорони культурної та природної спадщини та інші), будинки та споруди, їх комплекси, комунікації та споруди інженерної і транспортної інфраструктури, об’єкти архітектурної діяльності.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.