МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
ОДПН -

орган державного пожежного нагляду.

Охорона культурної спадщини -

система правових, організаційних, фінансових, матеріально-технічних, містобудівних, інформаційних та інших заходів з обліку (виявлення, наукове вивчення, класифікація, державна реєстрація), запобігання руйнуванню або заподіянню шкоди, забезпечення захисту, збереження, утримання, відповідного використання, консервації, реставрації, ремонту, реабілітації, пристосування та музеєфікації об’єктів культурної спадщини.

Охоронна зона -

територія, що виділяється для збереження і відтворення найближчого історичного середовища пам’ятки, головним чи суттєвим елементом якого є пам’ятка, та створення оптимальних умов її огляду. Охоронна зона також забезпечує належне функціонування пам’ятки, охорону від вібрацій, забруднень, підтоплення та інших негативних техногенних і природних впливів. В охоронній зоні нова забудова за висотою, розмірами в плані, масштабністю, архітектурними формами підпорядковується пам’яткам та їх історичному середовищу.

Пам’ятка -

об’єкт культурної спадщини (див.) національного або місцевого значення, який занесено до „Державного реєстру нерухомих пам’яток України”.

Пандус -

похила полога площина, яка влаштовується для підйому (входу і виїзду) у будинку чи споруді.

Паспорт фасаду -

реєстраційний документ, яким фіксується архітектурне та колористичне вирішення (в тому числі при необхідності художнє освітлення усіх фасадів споруди).

Передавальні пристрої -

земельні поліпшення,створені для виконання спеціальних функцій з передачі енергії,речовини,сигналу,інформації,тощо будь-якого походження та виду на відстань (лінії електропередачі,трубопроводи,водопроводи,теплові та газові мережі,лінії звязку тощо).

Передінвестиційна діяльність -

сукупність дій юридичних або фізичних осіб щодо вивчення містобудівних та економічних умов, наукових, проектних, статистичних, кадастрових та інших матеріалів, містобудівної документації, необхідної для вибору земельної ділянки і отримання дозволу на будівництво в установленому порядку.

Перепланування (переобладнання) приміщень -

ремонтно-будівельні роботи, що провадяться власниками квартир, наймачами і орендарями за відповідними проектами щодо жилих і підсобних приміщень, балконів і лоджій із зміною фізичних параметрів цих приміщень, знесенням або перенесенням внутрішніх легких некапітальних перегородок, улаштуванням нових елементів і деталей (входів, прорізів) без втручання у зовнішні стіни, міжповерхові перекриття та інші несучі конструкції житлового будинку з метою поліпшення благоустрою квартири, її експлуатаційних теплотехнічних та інших показників без обмеження інтересів інших громадян, які проживають у цьому будинку.

Планувальна рада -

спеціалізований дорадчий орган при міському голові, призначений для розгляду питань з виконання Правил.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.