МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
Об'єкти незавершеного будівництва -

будівлі,споруди або передавальні пристрої,які фактично не експлуатуються внаслідок того,що перебувають у недобудованому стані.

Об’єкт архітектури -

будинок, споруда житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення.

Об’єкт будівництва -

окремий будинок або споруда з підсобними та обслуговуючими при будинковими будівлями та спорудами, на будівництво якого розробляється окремий проект будівництва зі зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва.

Об’єкт інвестування -

об’єкт, у будівництво якого інвестор має намір вкласти (вклав) інвестиції.

Об’єкт культурної спадщини -

будинок, споруда, місце, витвір, ансамбль, комплекс, їхні частини, пов’язані з ними території чи водні об’єкти, інші природні, природно-антропогенні або створені людиною об’єкти, що незалежно від стану збереженості донесли до нашого часу культурну цінність з антропологічного, археологічного, естетичного, етнографічного, історичного, мистецького, наукового чи художнього погляду і зберегли свою автентичність або її риси.

Об’єкт монументального мистецтва -

твори образотворчого мистецтва як самостійні (окремі), так і ті, що пов’язані з архітектурним, археологічними чи іншими пам’ятками, або з утворюваними ними комплексами (ансамблями).

Об’єкти містобудування -

функціональні території (житлової і громадської забудови, виробничі, рекреаційні, комунальні, охорони культурної та природної спадщини та інші), будинки та споруди, їх комплекси, комунікації та споруди інженерної і транспортної інфраструктури, об’єкти архітектурної діяльності.

ОДПН -

орган державного пожежного нагляду.

Охорона культурної спадщини -

система правових, організаційних, фінансових, матеріально-технічних, містобудівних, інформаційних та інших заходів з обліку (виявлення, наукове вивчення, класифікація, державна реєстрація), запобігання руйнуванню або заподіянню шкоди, забезпечення захисту, збереження, утримання, відповідного використання, консервації, реставрації, ремонту, реабілітації, пристосування та музеєфікації об’єктів культурної спадщини.

Охоронна зона -

територія, що виділяється для збереження і відтворення найближчого історичного середовища пам’ятки, головним чи суттєвим елементом якого є пам’ятка, та створення оптимальних умов її огляду. Охоронна зона також забезпечує належне функціонування пам’ятки, охорону від вібрацій, забруднень, підтоплення та інших негативних техногенних і природних впливів. В охоронній зоні нова забудова за висотою, розмірами в плані, масштабністю, архітектурними формами підпорядковується пам’яткам та їх історичному середовищу.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.