МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
Реабілітація пам’ятки культурної спадщини -

сукупність науково обґрунтованих заходів щодо відновлення культурних та функціональних властивостей об’єкта культурної спадщини.

Реконструкція -

перебудова існуючих об’єктів і споруд (будов) цивільного або виробничого призначення з метою поліпшення умов проживання, експлуатації, надання послуг, збільшення і покращення якості продукції та ін., пов’язана зі зміною геометричних розмірів, функціонального призначення, заміною окремих конструкцій та їх елементів, зміною основних техніко-економічних показників.

Ремонт -

сукупність проектних вишукувальних і виробничих робіт, спрямованих на покращення технічного стану та підтримання в експлуатаційному стані об’єкта культурної спадщини без зміни властивостей, які є предметом охорони об’єкта культурної спадщини.

Рентний дохід (земельна рента)- -

дохід,що може бути отриманий із землі як засобу виробництва залежно від якості та місця розташування земельної ділянки.рентний дохід розраховується як різниця між очікуваним валовим доходом від реалізації продукції,отримуваної на земельній ділянці,тв виробничими витратами і прибутком виробника.

Реставрація -

сукупність науково обґрунтованих заходів щодо укріплення (консервації) фізичного стану будівлі або споруди, розкриття найбільш характерних ознак, відновлення втрачених або пошкоджених елементів об’єктів культурної спадщини із забезпеченням збереження їхньої автентичності.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.