МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
Дендроплан -

(план благоустрою та озеленення) – графічне зображення, що виконується на кресленні генерального плану ділянки і відображає відповідно до вимог державних будівельних норм запроектовані та існуючі зелені насадження з визначенням їх асортименту, малі архітектурні форми, обладнання майданчиків різного призначення, з визначенням переліку усіх об’єктів, зображених на кресленні.

Детальний план території -

містобудівна документація, яка розробляється для окремих територій (районів, мікрорайонів, кварталів) і визначає розташування червоних ліній, ліній регулювання забудови, інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, окремих земельних ділянок та об’єктів містобудування, вулиць, проїздів, пішохідних зон, допустимі види функціонального використання територій та окремих земельних ділянок, щільність, поверховість, принципи формування архітектурно-просторової композиції забудови.

ДМБКтаЗВ -

департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

Дозвіл на будівництво -

рішення міської ради про надання земельної ділянки у власність чи користування для будівництва за встановленим цільовим призначенням та цільовим функціональним використанням або рішення виконавчого комітету міської ради про надання дозволу на будівництво власнику чи користувачу земельної ділянки за встановленим цільовим функціональним використанням.

Дозвіл на виконання будівельних робіт -

це документ, що засвідчує право забудовника та підрядника на виконання будівельних робіт, підключення об’єкта будівництва до інженерних мереж та споруд, видачу ордерів на проведення земляних робіт. Який надається управлінням державного архітектурно-будівельного контролю, яке веде реєстр наданих дозволів.

Документ на право власності або постійного користування земельною ділянкою -

державний акт на право власності або користування, наданий в установленому порядку та оформлений за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

Документ на право тимчасового користування -

договір оренди земельної ділянки, зареєстрований відповідно до закону.

Дослідження -

науково-пошукова, науково-практична діяльність, спрямована на одержання нової інформації про об’єкти культурної спадщини, історичні населені місця, традиційний характер середовища, який є типовим для певних культур або період розвитку.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2019 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.