МПП Фенікс
      
Запитання-відповіді
1 2 3 4 5
Зміна директора,як діяти?

У разі зміни керівника підприємства до держреєстратора слід подати картку про внесення змін за формою №4


Засновники прийняли рішення про звільнення директора товариства ... читати далі »


Квартира приватизирована на троих прописанных в ней в равных долях: на мою маму, меня и мою дочь. Мать в данный момент проживает одна, но оплату за коммунальные услуги произвожу я. Каким образом должна наследоваться часть приватизированной квартиры?

Если не будет завещания, то наследование будет происходить по закону. Наследниками являетесь вы и ваш брат в равных долях. Предметом наследования является только 1/3 квартиры, т.е. часть матери (ст.1261,1267 ГК). При этом именно вы имеете преимущественное право на получение/выде ... читати далі »


Кто оформляет права на квартиру при использовании закладной

Определение учреждения, которое оформляет право собственности на квартиру при вложение средств через закладные, зависит от того, оформляется ли первичное или вторичное право собственности на квартиру.

читати далі »


Позовна давність

Позовна давність, відповідно до ст. 256 ЦК України, – це строк, у межах якого особа може звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права або інтересу. У вашому випадку, тобто у справі про стягнення заборгованості, застосовується загальна позовна давність три ... читати далі »


Чи повинен покупець сплачувати збір до Пенсійного фонду в розмірі 1 % від вартості нерухомого майна, при придбанні незавершеного будівництвом житлового будинку

 Відповідно до визначення об'екту нерухомого майна, який передбачений нормами Закону України  "Про оподаткування доходів фізичних осіб", незавершений будівництвом житловий будинок - є обєктом нерухомого майна. Таким чином при придбанні даного нерухомого, покупц ... читати далі »


Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1
E-mail:phoenix_ukr@ukr.net

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2018 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.