МПП Фенікс
      

Мале Приватне Підприємство "Фенікс" є юридичною особою, суб'єктом підприємницької діяльності. Підприємство здійснює свою діяльність із моменту державної реєстрації з листопада 1991 року. Зміна Свідоцтва підприємства відбулася 26 квітня 1995 року. У 2018 році МПП  "Фенікс" виповнюється - 27- річчя професійної діяльності.

Юридична адреса: Україна, 58000, м. Чернівці, вул. І. Франка, 6 офіс 1.

Засновник МПП "Фенікс": Бешевлі Ігор Володимирович (23.02.1967р.н.м.Маріуполь). Громадянин України (24.08.1991р.). Національність - Грек. Меценат. Безпартійний. Одружений, виховує сина.
Вища освіта:
-   Спеціаліст. Інженер-механік, Маріупольський металургійний інститут, організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт(м.Маріуполь).
-   Магістр психології, Прикарпатський Національний Університет ім.В.Стефаника, філософський факультет (м.Івано-Франківськ).
-   Магістр. “Облік та Аудит” Чернівецький торговельно-економічний інститут Київський національний торгово-економічний університет (КНТЕУ) (м.Чернівці).Сферою діяльності підприємства є:

 • Будівельна діяльність;
 • Провадження будівельних робіт.
 • Цивільне та промислове будівництво.
 • Реконструкційні роботи.
 • Капітальний ремонт.
 • Монтаж конструкцій зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж і систем.
 • Монтаж технологічного устаткування для будіндустрії.
 • Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним та опалювальним устаткуванням.
 • Роздрібна торгівля залізними виробами, фарбами і склом.
 • Оптова торгівля відходами та брухтом.
 • Оптова торгівля будівельними матеріалами.
 • Операції з нерухомістю.Девелопмент.
 • Правовий супровід юридичних і фізичних осіб.
 • Турагенська діяльність.

Підприємство бере активну участь у заходах, які організовують та проводять державні органи, органи місцевого самоврядування,громадські організації.

Одним із вагомих чинників соціальної політики є створення нашим підприємством нових робочих місць, вчасна оплата праці та соціальний захист, наповнення бюджету,меценацтво та благодійність.

МПП "Фенікс" тісно співпрацює із державними та муніципальними органами влади. Ведеться робота у напрямку: ВЛАДА - БІЗНЕС - ГРОМАДЯНИН.

Ставимо за мету розбудову сильної, правової та економічно стабільної держави, розширення підприємства, шляхом використання новітніх технологій у будіндустрії, створення нових робочих місць, будівництво якісного, комфортного житла та об'єктів нежитлового призначення, залучення інвестицій, відповідно до правових механізмів тощо.

На підприємстві працює команда професіоналів, яка забезпечує функціональну роботу у таких підрозділах, як бухгалтерія, планово-економічний та фінансовий відділи, виробничо-технічний відділ, відділ постачання та збуту, відділ кадрів. Правову роботу підприємства забезпечує юридичний відділ, життєдіяльність офісної роботи (діловодство) - секретар-референт та офіс-менеджери.В складі підприємства функціонує Ріелторське & Правниче бюро "Фенікс".

Важливою складовою МПП "Фенікс" є наші співробітники, ми уважно та кваліфіковано підходимо до підбору кадрів. Професіоналізм - це та риса, яка поєднує у собі якість та відповідальність. Відтак молодь, яка успішно закінчила навчання у вищих навчальних закладах та працює на підприємстві (пройшовши попередньо відбір та тренінг-курси), має у кого навчатися, так як керівниками усіх підрозділів є професіонали, досвідчені люди з досвідом роботи понад 10 років. Працівники підприємства неодноразово проходили курси підвищення кваліфікації у м. Київ, Автономну Республіку Крим, м.Донецьк,м.Одеса,м. Івано-Франківськ, м. Чернівці  та отримали відповідні сертифікати, беруть участь у семінарах, тренінг-курсах (бухгалтерський та податковий облік у будівництві, кошторисні програми, правове забезпечення у будівельній галузі, кадри та діловодство тощо). Ми продовжуємо свою роботу в напрямку підвищення фахових знань своїх співробітників, адже є прислів'я: "Кадри вирішують все!", відтак на цій ділянці роботи зосереджена особлива увага.

Протягом попередніх років своєї діяльності МПП "Фенікс" нарощувало обсяги будівництва, розширювало виробничі потужності, створювало нові робочі місця. За час своєї діяльності підприємство досконало відпрацювало технологію будівництва, утвердивши тим самим міцні позиції на ринку нерухомості України.

При виконанні будівельних робіт використовуються нові технології будівництва, необхідні механізми: автомобільні крани, екскаватори, бульдозери, бетонозмішувачі, інша техніка,автопарк підприємства поповнили нові вантажні автомобілі.Підприємство укомплектоване ручним електроінструментом та засобами механізації, будівельна опалубка,іншим необхідним будівельним обладнанням,тощо.

Забезпечення нормального ритму роботи - це перш за все злагоджена робота усіх працівників, які задля досягнення результату (а в нашому випадку - це будівництво об'єктів та вчасне введення їх в експлуатацію), виконують якісно, надійно, оперативно та професійно свою роботу, що і стало слоганом МПП "Фенікс": "ЯКІСТЬ. НАДІЙНІСТЬ. ПРОФЕСІОНАЛІЗМ".


 

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2018 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.