МПП Фенікс
      

.

.

"Будьмо щедрі серцем во ім'я добра, людяності і справедливості"

.

.

.

"Допомогаючи іншим,ми стаємо сильнішими".

 


МПП "Фенікс" у 2005 році, надано матеріальну допомогу навчальному ДНЗ №3 м.Чернівці,  розміром 32 481,6грн.Крім того,закуплено для дошкільного навчального закладу №3 :90шт.стільців на суму 3420грн., зроблно ремонт у залі,відремонтовано дах,поміняно ринви,лінолеум,штори та надано допомогу по благоустрою території ДНЗ №3.


Керівником МПП "Фенікс" ,який у 2005 році долучився до міської благодійної акції "Милосердя",було перерахувано кошти у розмірі 10 000 грн.. в відповідний фонд міста Чернівці.


Будівництво дитячого майданчика у м.Ченівці, спонсор- МПП "Фенікс". Урочисте відкриття відбулося у  вересні 2005 р., що стало приємною несподіванкою для дітей і дорослих.Майданчик поділений на три зони: дитяча - до 10 років, поле для футболу, волейболу та баскетболу, тренажерний комплекс.На момент відкриття ,аналогів даного дитячого майданчика у місті Чернівці,немає.Це перший дитячий та спортивно-оздоровчий майданчик  виробника "Ksil",який відкритий у нашому місті.Вартість разом з  облаштування біля 200 000 грн..


З нагоди Дня Святого Миколая ,керівник  МПП"Фенікс" Бешевлі І.В., привітав вихованців комунальної медичної установи "Обласний спеціалізований будинок дитини" у м.Чернівці. Перерахувавши у 2007 році на доброчинність кошти у розмірі 10 000грн..                            

          Дорогі дітки!

Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая Чудотворця – одним з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що принесе вам радість, світло і приємні несподіванки. З приходом цього дня кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Нехай у зимові морози зігріває вас тепле свято і Святий Миколай здійснить усі ваші бажання! Миру Вам і добра, щастя, злагоди й благополуччя , світлої радості і веселого свята!


МПП "Фенікс" дбає про освітній рівень молоді,а відтак неодноразовою допомогою у 2008 році стало спрямування фінансування на закупівлю компютерної та оргтехніки для навчальних закладів м.Чернівці,зокрема Чернівецького індустріального коледжу.


 У 2008 році ,за ініціативи керівника МПП "Фенікс", до відзначення 600-ліття міста Чернівці,було спрямовано понад 200 000 тис.грн..Виконано роботи по відновленю нової, кованої вхідної брами в арку по вул. І.Франка, 6, у відповідності із верхнім елементом входу та архівних даних.Облаштуванню покриття проходу в арці та ремонт елементів фасаду (парапети, козирьки, ковані елементи для підтримки виноградної лози і т.д.),відновлено та проведено реконструкцію арки всередені із збереження фресок.Перераховано кошти у фонд міста для реконструкції будинку по одній із вулиць міста Чернівці.

 


"У тебе ж, як твориш милостиню, нехай ліва рука твоя не знає, що робить правиця твоя, щоб милостиня твоя була таємна",- Євангеліє від Матфея

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2018 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.