МПП Фенікс
      
Будівельні терміни
Автостоянка -

спеціально обладнане місце для припаркування  автотранспорту, яке визначене на підставі містобудівної документації органом місцевого самоврядування для стоянки автотранспорту, позначене дорожніми знаками згідно з Правилами дорожнього руху, має тверде покриття (асфальт, бетон тощо), розмітку місць стоянки автотранспорту може мати огорожу, в тому числі тимчасову.

Археологічний об’єкт культурної спадщини -

рештки життєдіяльності людини (нерухомі об’єкти культурної спадщини: городища, кургани, залишки старовинних поселень, стоянки, укріплення, військові табори, виробництва, іригаційні споруди, шляхи, могильники, культові місця та споруди, їх залишки чи руїни, мегаліти, печери, наскедьні зображення, ділянки історичного культурного шару, поля давніх битв, а також пов’язані з ними рухомі предмети), що містяться під земною поверхнею та під водою і є невідтворним джерелом інформації про зародження і розвиток цивілізації.

Архітектурно-планувальне завдання - документ, який містить комплекс містобудівних та архітектурних вимог і особливих умов проектування і будівництва об’єкта архітектури, що випливають з положень затвердженої містобудівної документації, місцевих правил забудови населених пунктів, відповідних рішень органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, включаючи вимоги і умови щодо охорони пам’яток історії та культури, довкілля, законних прав і інтересів громадян та юридичних осіб при розташуванні об’єкта архітектури на конкретній земельній ділянці.
Балкон -

відкрита площадка, яка виступає у вигляді консолі на фасаді будинку чи в інтер’єрі, огороджена перилами.

Блокований будинок -

будинок, розташований на земельній ділянці таким чином, що одна або більше його бічних стін безпосередньо контактує з бічною стіною іншого будинку.

Будівельні роботи - земляні, монтажні, опоряджувальні та інші роботи з виконання нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту будинків, споруд та інших об’єктів містобудування, розширення і технічного переоснащення виробництва.
Будівлі -

земельні поліпшення,в яких розташовані приміщення,призначені для перебування людини,розміщення рухомого майна,збереження матеріальних цінностей,здійснення виробництва тощо.

Будівництво -

нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт.

Будова -

сукупність об’єктів основного і допоміжного виробничого або цивільного призначення, на яку розробляється окремий проект будівництва зі зведеним кошторисним розрахунком вартості будівництва, або розрахунком вартості будівництва, або зведенням витрат.

Визначні місця -

зони або ландшафти, природно-антропогенні витвори, що донесли до нашого часу цінність з археологічного, естетичного, етнологічного, історичного, архітектурного мистецького, наукового чи художнього погляду.

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2018 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.