МПП Фенікс
      
Ріелторське & Правниче бюро „Фенікс”


Ріелторське & Правниче бюро „Фенікс” працює у різних сегментах ринку із об'єктами житлової та комерційної нерухомості, здійснює юридичний супровід та представництво в суді юр./фіз. осіб.

Якість, Надійність, Професіоналізмє нашими незмінними пріоритетами та супутниками у повсякденній роботі.

Минуле, Сьогодення, Майбутнє - 19 років бездоганної роботи, ключовим значенням чого є ДОВІРА наших клієнтів.

Щоденне удосконалення якісних підходів у вирішенні поставлених цілей, де найголовнішим є оперативне вирішення завдань, що ставлять перед нами клієнти. Окремим напрямком нашої роботи є тісна співпраця із рядом банків та інвестиційно-фінансових груп, з цілю реалізації проектів житлового і комерційного будівництва та реконструкції.

Завтрашній день бачимо у динамічному розвитку професійності, що потребує постійно бути в курсі змін, які відбуваються у юриспруденції, економіці, менеджменті та маркетингу.

Ми допоможемо Вам продати квартиру чи будь який інший об'єкт нерухомості за найбільш вигіднішими цінами та з найменшими затратами часу, запропонувавши юридичний супровід і цілий спектр послуг з купівлі-продажу нерухомості на вторинному ринку та в новобудовах (первинний ринок нерухомості) економ-, бізнес-, еліт-класу, земельних ділянок, комерційної нерухомості .

 
Галерея
Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2018 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.