МПП Фенікс
      

Шановні друзі, ми раді Вас вітати на сайті  "Фенікс"

Запрошуємо усіх до знайомства та співпраці

Житло є однією із базових цінностей, котра забезпечує громадянам відчуття економічної стабільності і безпеки, формування відношення громадянина до держави, оскільки держава є гарантом реалізації конституційного права громадян на житло. Житло - це важливий фактор нашого економічного і соціального розвитку, який супроводжує нас протягом всього життя.

В наше життя повертається розуміння якості та комфортності побуту, праці, а відтак і житла. Кожен із нас обирає для себе оптимальний варіант: хтось прагне до просторості та вишуканості архітектурних ландшафтів, інші надають перевагу компактності та функціональності власного помешкання. Незважаючи на це, усі ми мріємо про затишну домівку, комфортні та зручні робочі приміщення. Мріємо та працюємо задля досягнення поставлених цілей в усіх сферах суспільного життя: освітяни та медики, робітники та селяни, ми разом будуємо нове життя для майбутніх поколінь, пам'ятаючи та віддаючи шану історичному минулому.

    Тож запрошуємо Вас до співпраці задля розквіту та добробуту усіх і кожного, від маленького українця до літньої людини, адже разом ми - УКРАЇНА! Зробімо ж наш дім заможним, економічно стабільним та прогнозованим, правовим і гідним поваги на світовій арені.
 

детальніше про нас 

  

ПропозиціїСпортивно-оздоровчий та Дитячий майданчик

м. Чернівці, вул.Салтикова-Щедріна 18, блок А

м. Чернівці, вул.Салтикова-Щедріна 18, Блоки Б-В

Центр житлових послуг

Ріелторське & Правниче бюро „Фенікс”

Туризм та Відпочинок

Developed by
WCS

МПП "Фенікс"®
м.Чернівці, вул. І.Франка, 6/1

тел./факс:

+3 8 0372 55-62-48

+3 8 0372 54-19-08

+3 8 0372 55-93-36

+3 8 050 507 80 44

 

Усі права захищені.
© 2018 Для інтернет-ресурсів наявність активної гіперсилки "
ФЕНІКС" - обовязково!

Торгова марка "ФЕНІКС" являється зареєстрованою та охороняється законом.